Úspěchy v roce 2019

aktualizace 17.2.2020



15.-16.2.2019  Pohár Českého svazu TKD ITF , 1. kolo -Brno

1.Dominik Sluka, sportovní boj, senioři A  - 64 kg

1.Dominik Sluka, technické sestavy, senioři III.+ Dan

2.František Halabrín, sportovní boj, ml.junioři  A -69 kg

2.František Jeřábek, sportovní boj, senioři A  85+ kg

2.Kateřina Šlajchová, sportovní boj, st. juniorky B -58 kg

2.František Halabrín, technické sestavy, st. junioři 2.-1. kup

3.Hana Císařová, sportovní boj, seniorky A  72+ kg

3.Hana Císařová, technické sestavy, seniorky III.+ Dan

3.František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ Dan

3.Kateřina Šlajchová, technické sestavy st. juniorky 4.-3. kup

Dominik Sluka nejúspěšnější senior A

 

17.2.2019 Tajkyho turnaj 2019 v taekwondu ITF

 

1.-3.3.2019 Czech Open, Nymburk

2.Hana Císařová, sportovní boj, seniorky A  77+ kg

2.Hana Císařová, technické sestavy, seniorky III.+ Dan

2.Dominik Sluka, technické sestavy, senioři III. Dan

3.Dominik Sluka, sportovní boj, senioři A  - 64 kg

3.František Jeřábek, sportovní boj, senioři A  -85 kg

3.František Jeřábek, technické sestavy, senioři IV.+ Dan

3.Kateřina Šlajchová, technické sestavy st. juniorky 4.-3. kup

3.František Halabrín, technické sestavy, st. junioři 2.-1. kup

3.Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, senioři

3.František Jeřábek, silové přerážení, senioři

  

1.-8.4. Mistrovství Evropy 2019 v taekwondu ITF, Rimini, Itálie

1.Hana Císařová, sportovní boj, veteránky, 75+ kg

1.František Jeřábek, sportovní boj, veteráni, -90 kg

1.Zdeněk Rubeš, silové přerážení, veteráni

1.František Jeřábek, technické sestavy, veteráni, tým

1.Zdeněk Rubeš, technické sestavy, veteráni, tým

1.František Jeřábek, silové přerážení, veteráni, tým

1.Zdeněk Rubeš, silové přerážení, veteráni, tým

2.Hana Císařová, technické sestavy, veteránky, IV. Dan

2.Zdeněk Rubeš, sportovní boj, veteráni, -90 kg

2.Dominik Sluka, technické sestavy, senioři, tým

2.Halabrín František, speciální přerážecí techniky, junioři, tým

3.František Jeřábek, technické sestavy, veteráni, IV. Dan

3.Zdeněk Rubeš, technické sestavy, veteráni, V. Dan

3.Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, senioři, tým

3.Dominik Sluka (hrdina),  sebeobrana 1+3, senioři

 

10.-12.5.2019 Mistrovství ČR barevných pásků – Ostrava

1.David Dvořák, sportovní boj, st.junioři, 75+ kg

1.Klára Hůdová, sportovní boj, st.žákyně, -50 kg

2.Jakub Císař, sportovní boj, st. žáci 60+ kg

2.Jakub Vojtěch, sportovní boj, st. žáci -50 kg

3.Bonifác Bartizal, sportovní boj, ml.žáci, -30 kg

3.Tomáš Dvořák, sportovní boj, st.junioři, -75 kg

3.Václav Schober, sportovní boj, st.junioři, 75+ kg

3.Kateřina Šlajchová, sportovní boj, st. juniorky -52 kg

3.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

3.Bonifác Bartizal, technické sestavy, ml.žáci, 4.-3. kup

3.Eva Lejsková, technické sestavy ml. žákyně 6.-5. kup

 

25.5.2019 Sonkal Open, Praha

2.Matěj Císař, sportovní boj, st. žáci 60+ kg

2.Jakub Vojtěch, sportovní boj, st. žáci -50 kg

2.Tadeáš Tvaroh, technické sestavy ml. žáci 6.-5. kup

3.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

3.Michal Lejsek, sportovní boj, st. žáci 60+ kg

3.Jakub Vojtěch, technické sestavy,,st.žáci 2.+ kup

3.Eva Lejsková, technické sestavy ml. žákyně 6.-5. kup

 

8.-9.6. 2019 1. kolo celorepublikového setkání STM, Ostrava

1.Klára Hůdová, sportovní boj, st.žákyně, -50 kg

1.tým starší žákyně (Klára Hůdová), sportovní boj

1.tým starší žákyně (Klára Hůdová), technické sestavy

2.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

2.tým starší žákyně (Klára Hůdová), speciální přerážecí techniky

3.Václav Schober, sportovní boj, st.junioři, 75+ kg

3.Eva Lejsková, technické sestavy ml. žákyně 6.-5. kup

3.Kateřina Šlajchová, technické sestavy st. juniorky 2.-1. kup

 

24.-30.8 2019 Mistrovství světa juniorů, seniorů a veteránů v taekwondu ITF, Plovdiv, Bulharsko

1.Hana Císařová, technické sestavy, veteránky, IV. Dan

1.Hana Císařová, silové přerážení, veteránky

1.Zdeněk Rubeš, silové přerážení, veteráni

1.František Jeřábek, silové přerážení, veteráni, tým

1.Zdeněk Rubeš, silové přerážení, veteráni, tým

2.Hana Císařová, sportovní boj, veteránky, 75+ kg

3.Zdeněk Rubeš, technické sestavy, veteráni, V. Dan

3.František Jeřábek, sportovní boj, veteráni, tým

3.Zdeněk Rubeš, sportovní boj, veteráni, tým

 

27.-29. 9. 2019 Moravia Open, Ostrava

1.Dominik Sluka, sportovní boj, senioři  - 64 kg

2.Dominik Sluka, technické sestavy, senioři II.+ Dan

  

19.-20.10.2019 2. kolo celorepublikového setkání STM, Nymburk

1.Klára Hůdová, sportovní boj, st.žákyně, -50 kg

1.Kateřina Šlajchová, technické sestavy st. juniorky 2.-1. kup

1.tým starší žákyně (Klára Hůdová), sportovní boj

1.tým starší žákyně (Klára Hůdová), technické sestavy

2.Kateřina Šlajchová, sportovní boj, st. juniorky -58 kg

2.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

2.tým starší žákyně (Klára Hůdová), speciální přerážecí techniky

3.Matěj Císař, sportovní boj, st. žáci 60+ kg

3.Eva Lejsková, sportovní boj, ml. žákyně -35 kg

4.12.2019 Ataxon Čertovský pohár - Praha

1.Klára Hůdová, sportovní boj, st.žákyně, -50 kg

1.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

1.Bonifác Bartizal, sportovní boj, ml. žáci -30 kg

1.Putschögl Mikuláš, sportovní boj, ml. žáci -25 kg

2.Matěj Císař, sportovní boj, st. žáci 60+ kg

 

8.-10.11. 2018 Mistrovství ČR – Brno

1.Hana Císařová, technické sestavy, veteránky IV. Dan

1.Hana Císařová, sportovní boj, veteránky +75 kg

1.Klára Hůdová, sportovní boj, st.žákyně, -50 kg

1.František Jeřábek, technické sestavy, veteráni IV. Dan

1.František Jeřábek, silové přerážení, veteráni

1.tým (Dominik Sluka, František Jeřábek, Jaroslav Bartizal, Robert Ondráček), sebeobrana 1+3

2.Hana Císařová, silové přerážení, veteránky

3.Bonifác Bartizal, sportovní boj, ml. žáci -30 kg

3.David Václavík, sportovní boj, st. žáci -35 kg

3.Jana Mikešová, sportovní boj, seniorky -72 kg

3.František Jeřábek, sportovní boj, veteráni -90 kg

3.tým senioři (Sluka, Bartizal, Jeřábek, Ondráček, Adamčík), technické sestavy

3.tým senioři (Sluka, Bartizal, Jeřábek, Ondráček, Adamčík), silové přerážení

3.tým seniorky (Císařová, Rouhová, Mikešová), sportovní boj

Hana Císařová – nejúspěšnější veteránka

 

Nejúspěšnější sportovci okresu Český Krumlov za rok 2019

- mezi deseti sportovci byli také Hana Císařová a František Jeřábek

- sportovní talent Českokrumlovska: Klára Hůdová

- nejúspěšnějším kolektivem byl vyhlášen seniorský tým Taekwon-do školy Velešín ITF:
Dominik Sluka, Jaroslav Bartizal, František Jeřábek, Robert Ondráček, Radek Adamčík

- trenér a sportovní organizátor: Radek Sluka

 

Sportovec Vysoké školy ekonomické v Praze

2. Dominik Sluka

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 

1997199619951994,1993, 19921991



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT