Úspěchy v roce 2004

V tomto roce asi největší počet bronzových medailí pod velešínským taekwon-do nebem



19.6.2004 Mistrovství České republiky 1. kolo - Třeboň

1. Aneta Pikhartová - tech. sestavy, juniorky 7. kup
1. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 3. kup
1. Jan Trestr - tech. sestavy, senioři 7. kup
2. Tomáš Kutlák - tech. sestavy, junioři 3. kup
2. Hana Ondřichová - boj, seniorky +63 kg
3. Lukáš Dočolomanský - tech. sestavy, junioři 7. kup
3. David Švamberk - tech. sestavy, junioři 7. kup
3. Daniel Rolnic - tech. sestavy, žáci 5. kup
3. Petr Sůva st. - tech. sestavy, senioři 5. kup
3. Hana Ondřichová - tech. sestavy, seniorky 1. kup

5.6.2004 Mistrovství Čech - Třeboň

1. František Jeřábek - tech. sestavy, senioři 1. kup
2. Jan Trestr - tech. sestavy, senioři 7. kup
2. Daniel Rolnic - tech. sestavy, žáci 5. kup
3. Velešín (Rolnic, Rouha, Urbanec, Janás, Kucendorfer) - tech. sestavy, žáci
3. Sabina Kováříková - tech. sestavy, žákyně 7. kup
3. Nikola Pikhartová - tech. sestavy, žákyně 7. kup
3. Miroslav Leher - tech. sestavy, junioři 3. kup
3. Lukáš Dočolomanský - tech. sestavy, junioři 7. kup
3. David Švamberk - tech. sestavy, junioři 7. kup
3. Velešín (Prokeš jun., Linhart, Gondek, Leher, Kutlák) - tech. sestavy, junioři
3. Aneta Pikhartová - tech. sestavy, juniorky 7. kup
3. Dmitrij Burtsev - tech. sestavy, senioři 7. kup
3. František Jeřábek - boj, senioři +80 kg

31.11.2004 - Mistrovství České republiky 2.kolo  - Brno

2. seniorský tým: Prokeš st., Rouha st., Sůva st., Jeřábek, Mikeš - tech. sestavy
2. Hana Císařová (Ondřichová) - speciální techniky, seniorky
3. František Jeřábek - tech. sestavy, senioři 1.kup
3. František Jeřábek - sportovní boj, senioři +80 kg
3. Petr Sůva - tech. sestavy, senioři 4.kup
3. juniorský tým: Prokeš ml., Linhart, Leher, Gondek, Kutlák - tech. sestavy
3. Tomáš Kutlák - sportovní boj, junioři do 52 kg

nejúspěšnější sportovci okresu Český Krumlov za rok 2004

mezi deseti sportovci byli také: František Jeřábek a Hana Císařová

nejúspěšnějším kolektivem byl vyhlášen seniorský tým Taekwon-do školy Velešín ITF:  Prokeš st., Rouha st., Sůva st., Jeřábek, Mikeš

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 20042003, 2002, 2001, 2000, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991

 



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT