Úspěchy v roce 2015

aktualizace 9.5.2016



13.2. - 14.2.2015 Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF - 1. kolo

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A - 57 kg
1. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
1. Robert Ondráček, sportovní boj, senioři A - 71 kg
Dominik Sluka - nejúspěšnější junior

28.3. - 29.3.2015 Czech Open

1. Václav Veselý, sportovní boj, junioři A +69 kg
2. Matyáš Kovář, technické sestavy, žáci 2.+  Kup
2. Václav Veselý, silové přerážení, junioři
2. Císařová Hana, technické sestavy, seniorky II.+ Dan
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři  II.+ Dan
3. Václav Veselý, speciální přerážecí techniky, junioři

27.4. - 3.5.2014  21. juniorské, 30. seniorské, 7. veteránské a 5. žákovské Mistrovství Evropy, Andria, Itálie

1. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři, tým
2. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři, tým

16.5. - 17.5.2015 1. kolo celorepublikového setkání STM, Nymburk

1. tým chlapci (Veselý Václav), sportovní boj
1. tým chlapci (Veselý Václav), silové přerážení
2. Václav Veselý, sportovní boj, junioři  - 75 kg
2. Václav Veselý, silové přerážení, junioři

30.5.2015 Sonkal Open

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři  - 57 kg
1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři  - 63 kg
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN

3.10. - 4.10.2015  2. kolo celorepublikového setkání STM, Brno

1. Václav Veselý, silové přerážení, junioři
1. tým chlapci (Veselý Václav), technické sestavy
1. tým chlapci (Veselý Václav), sportovní boj
2. František Halabrín, technické sestavy, žáci 4.-3.kup
2. tým chlapci (Veselý Václav), silové přerážení
2. tým žáci (František Halabrín), speciální přerážecí techniky
3. Václav Veselý, sportovní boj, junioři  69+ kg
3. tým chlapci (Veselý Václav), speciální přerážecí techniky
3. tým žáci (František Halabrín), sportovní boj

17.10. - 18.10.2015 Moravia Open

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři  - 57 kg
2. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN

13.11. - 15.11.2015 - Mistrovství ČR - Nymburk

1. Dominik Sluka, sportovní boj,  junioři A - 57 kg
1. Václav Veselý, sportovní boj, junioři A - 75 kg
1. František Jeřábek, technické sestavy, senioři IV.+ DAN
1. František Halabrín ml., technické sestavy, žáci 4.-3. Kup
1. Václav Veselý, silové přerážení, junioři A
2. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II.+ DAN
2. František Halabrín st., sportovní boj, veteráni -80 kg
3. Sandra Kubálková, technické sestavy, žákyně 4.-3. Kup
3. Blanka Petroušková, sportovní boj, seniorky  B - 63 kg
3. Radek Sluka, technické sestavy, veteráni II. DAN
3. František Halabrín st., technické sestavy, veteráni 2.-1. kup
3. František Jeřábek, silové přerážení, senioři
3. Václav Veselý, speciální přerážecí techniky, junioři A
Veselý Václav - nejúspěšnější junior

5.12.2015 Čertovský pohár - Praha

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři -63 kg
2. Václav Veselý, sportovní boj, junioři +75 kg
2. Dominik Sluka, technické sestavy, senioři II.+DAN
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3. František Halabrín ml., technické sestavy, žáci 4.–3. Kup
3. František Halabrín ml., technické sestavy, junioři 4.–3. Kup
3. František Halabrín ml., sportovní boj, junioři +50 kg

Top Ten liga 2015

Celkové pořadí:
1. Dominik Sluka - junioři

Sportovní boj:
1. Dominik Sluka - junioři

Nejúspěšnější sportovci okresu Český Krumlov za rok 2015

mezi deseti sportovci byl také Dominik Sluka

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2016, 2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 

1997199619951994,1993, 19921991



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT