Úspěchy v roce 2016

aktualizace 31.12.2016



13.2.2016 Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A -57 kg
1. František Halabrín ml., technické sestavy, žáci 4.-3. Kup
2. František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ DAN
3. Jaroslav Bartizal, sportovní boj, senioři A -71 kg
3. Pavel Mrzena, sportovní boj, senioři A -85  kg
3. Dvořák Tomáš, sportovní boj, žáci -38 kg
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3. Jaroslav Bartizal, technické sestavy, senioři II. DAN

 

19.3.–20.3.2016 Czech Open

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A - 57 kg
1. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II. DAN
2. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři A

Dominik Sluka – nejúspěšnější junior

 

11.4.–17.4.2016  22. juniorské, 31. seniorské, 8. veteránské a 6. žákovské Mistrovství Evropy, Soluň, Řecko

1. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři, tým
2. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři, tým

14.5.–15.5.2016  1. kolo celorepublikového setkání STM, Nymburk

2. David Dvořák, žáci, sportovní boj 50+ kg
2. tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák), technické sestavy
2. tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák), sportovní boj
2. tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák), speciální přerážecí techniky
2. František Halabrín, žáci, sportovní boj 50+ kg
3. Tomáš Dvořák, žáci, sportovní boj -44 kg

 

20.–22.5.2016  Ljubljana Open 2016

2. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři, tým
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři, II.+ DAN

 

28.5.2016 Sonkal Open 2016

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři -57 kg
2. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři +75 kg
2. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3. Dominik Sluka, technické sestavy, senioři II.+ DAN

 

18.6.2016 Pohár Českého svazu TKD ITF 2.kolo - Opava

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A -63 kg
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN

 

5.9.–11.9.2016  12. juniorské, 7. veteránské  Mistrovství světa, Andria, Itálie

2. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři, tým
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři, tým

 

23.9.–25.9.2016 Moravia Open

2. Dominik Sluka, sportovní boj junioři, tým
3. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři - 57 kg
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři

 

8.10.–9.10.2016  2. kolo celorepublikového setkání STM, Ostrava

1. tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák), sportovní boj
2. Vít Veselý, junioři, sportovní boj - 75kg
2. David Dvořák, žáci, sportovní boj 50+ kg
2. tým junioři (Vít Veselý), sportovní boj
2. tým junioři (Vít Veselý), technické sestavy
2. František Halabrín ml., technické sestavy, žáci 4.–3. Kup
3. Kubálková Sandra, žákyně, sportovní boj - 44kg
3. Tomáš Dvořák, žáci, sportovní boj -44 kg

 

11.11.–13.11.2016 Mistrovství ČR

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A  - 57 kg
1. Josef Jarma, silové přerážení, veteráni
1. Josef Jarma, technické sestavy, veteráni I.- II. DAN
2. Vít Veselý, sportovní boj, junioři A  - 75 kg
2. Robert Ondráček, sportovní boj, senioři A  - 71 kg
2. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II. DAN
2. tým  (Dominik Sluka, Jaroslav Bartizal, Robert Ondráček, František Jeřábek), sebeobrana 1+3
2. tým senioři (Jaroslav Bartizal, Robert Ondráček, František Jeřábek, Tomáš Kysela, Veselý Václav, Josef Jarma), technické sestavy
2. tým žáci (Jan Rouha, Tomáš Dvořák, David Dvořák, Antonín Vorel, František Halabrín), speciální přerážecí techniky
3. Václav Veselý, sportovní boj, senioři A  - 85 kg
3. František Halabrín st., sportovní boj, veteráni -80 kg
3. František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ DAN
3. Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři A
3. tým senioři (Jaroslav Bartizal, Robert Ondráček, František Jeřábek, Tomáš Kysela, Veselý Václav, Josef Jarma), sportovní boj
3. tým žáci (Jan Rouha, Tomáš Dvořák, David Dvořák, Antonín Vorel, František Halabrín), technické sestavy

 

3.12.2016 Čertovský pohár, Praha

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři -63 kg
1. Jaroslav Bartizal, sportovní boj, senioři -71 kg
2. Václav Vít, sportovní boj, junioři -75 kg
2. Václav Veselý, sportovní boj, senioři -85 kg
2. David Dvořák, žáci, sportovní boj 50+ kg
2. Tomáš Dvořák, žáci, sportovní boj -44 kg
2. Sandra Kubálková, technické sestavy, žákyně 1.+ kup
3. Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3. Sandra Kubálková, technické sestavy, juniorky 1.-2.kup

 

Nejúspěšnější sportovci okresu Český Krumlov za rok 2016

mezi deseti sportovci byl také Dominik Sluka


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 

1997199619951994,1993, 19921991



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT