Úspěchy v roce 2013



10.3.2013 Otevřené mistrovství Čech

1. Vojtěch Foitl, sportovní boj, žáci - 32 kg
1. Denisa Foitlová, sportovní boj, juniorky - 46 kg
2. Jakub Drdák, sportovní boj
3. Robert Ondráček, tul, junioři
3. Denisa Fiotlová, tul, juniorky
3. Zuzana Španingerová, tul, juniorky A
3. František Jeřábek, tul, senioři
3. Pavel Mrzena, sportovní boj
3. Veronika Havlíčková, sportovní boj
3. František Jeřábek, sportovní boj

5.5.2013 STM Nymburk

2. Vít Veselý, sportovní boj, žáci 50+ kg
2. Zuzana Španingerová, tul, juniorky 2. kup +
2. tým dívky (Zuzana Španingerová, Petra Rouhová), tul
2. tým dívky (Zuzana Španingerová, Petra Rouhová), silové přerážení
3. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři  - 51 kg
3. Zuzana Španingerová, sportovní boj, juniorky -52 kg
3. Zuzana Španingerová, speciální techniky, juniorky
3. Petra Rouhová, silové přerážení, juniorky
3. tým chlapci (Dominik Sluka), sportovní boj
3. tým chlapci (Dominik Sluka), silové přerážení
3. tým dívky (Zuzana Španingerová, Petra Rouhová), sportovní boj

20.10.2013 STM Ostrava

2. tým chlapci (Dominik Sluka), technické sestavy
3. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři  - 51 kg
3. tým chlapci (Dominik Sluka, Václav Veselý), sportovní boj
3. tým dívky (Eliška Prokešová), sportovní boj

8.-10.11.2013 Mistrovství ČR - Nymburk

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A - 51 kg
3. Jaroslav Bartizal, sportovní boj, senioři A - 71 kg
3. Vojtěch Foitl, sportovní boj, žáci - 38kg
3. Vojtěch Rouha, technické sestavy, senioři I.DAN
3. František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ DAN
3. tým senioři (Vojtěch Rouha, František Jeřábek, Jaroslav Bartizal, Pavel Mrzena, Robert Ondráček), sportovní boj
3. tým senioři (Vojtěch Rouha, František Jeřábek, Jaroslav Bartizal, Pavel Mrzena, Robert Ondráček), technické sestavy
3. tým 1+2 (Zuzana Španingerová, Pavel Mrzena, Robert Ondráček), 1+2 sebeobrana

30.11.2013 Třeboň Open

1. Dominik Sluka, sportovní boj, junioři - 51 kg
1. Vojtěch Foitl, sportovní boj, žáci -32 kg
1. Anna Ondřichová, technické sestavy, žákyně 6.-5. Kup
1. Matěj Švarc, technické sestavy, mladší žáci 8.-7. Kup
2. Pavel Mrzena, sportovní boj, senioři +78 kg
2. Sandra Kubálková, technické sestavy, mladší žákyně 8.-7. Kup
2. Martin Ondřich, technické sestavy, žáci mladší 6.+. Kup
2. Matěj Švarc, technické sestavy, mladší žáci 8.-7. Kup
3. Pavel Mrzena, technické sestavy, senioři I.DAN
3. Matyáš Kovář, technické sestavy, žáci 4.+ kup
3. Vojtěch Foitl, technické sestavy, žáci 4.+ kup
3. Martin Ondřich, technické sestavy, žáci 6.-5. Kup
3. Jan Rouha, technické sestavy, mladší žáci 8.-7. Kup

 

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 1997199619951994,1993, 19921991



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT