Úspěchy v roce 2017

aktualizace 24.1.2018



25.2.2017 Gand Prix České Budějovice

1.Filip Křivan, technické sestavy, žáci 8.-7. kup
1.Veronika Němečková, technické sestavy, žákyně 8.-7. kup
2.Václav Schober, technické sestavy st. žáci, 6.-5. kup
2.David Václavík , technické sestavy ml. žáci, 6.-5. kup
2.Jakub Vojtěch, technické sestavy, ml. žáci 8.-7. Kup
2.Vojtěch Opekar, technické sestavy, ml. žáci 8.-7. Kup
2.Sandra Kubálková, technické sestavy, juniorky 2.-1. kup
2.Jan Rouha, technické sestavy, ml. žáci 2.-1. Kup
3.Lukáš Sluka, technické sestavy, st. žáci 2.-1. kup
3.Jan Rouha, technické sestavy, ml. žáci 2.-1. Kup
3.Bonifác Bartizal, technické sestavy, ml. žáci 8.-7. Kup
3.Klára Hůdová, technické sestavy, st. žákyně 4.-3. Kup
3.Stela Kocourková, technické sestavy, ml. žákyně 8.-7. Kup
3.Sandra Kubálková, technické sestavy, st. žákyně 2.-1. Kup
3.Simon Přibyl, technické sestavy, ml. žáci 8.-7. Kup
3.Václav Schober, technické sestavy junioři, 6.-5. kup
3.Sandra Kubálková, technické sestavy, seniorky 2.-1. Kup

17.3. – 19.3.2017 Czech Open

2.Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři A
3.František Jeřábek, sportovní boj, senioři A  - 85 kg
3.Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A  - 63 kg
3.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II. DAN
3.David Dvořák, sportovní boj, junioři A - 51 kg
3.František Jeřábek, technické sestavy, senioři IV.+ DAN

24.4. – 30.4.2017 23. juniorské, 32. seniorské, 9. veteránské a 7. žákovské Mistrovství Evropy, Liverpool, Anglie

1.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři, tým
1.Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři, tým
2.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II. DAN

13.5. – 14.5.2017 1. kolo celorepublikového setkání STM, Ostrava

2.tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák ?? ), technické sestavy
3.David Dvořák, sportovní boj, junioři   - 63 kg
3.Tomáš Dvořák, sportovní boj, starší žáci   - 50 kg
3.tým žáci (František Halabrín, David Dvořák, Tomáš Dvořák ??), sportovní boj 

20.5.2017 Borovanský pohár

1.Sandra Kubálková, technické sestavy, juniorky 2.-1. kup
1.Jan Rouha, technické sestavy,ml. žáci 2.-1. kup
1.David Dvořák, sportovní boj, žáci   + 170 cm
1.Tomáš Dvořák, sportovní boj, žáci   - 170 cm
2.Bonifác Bartizal, sportovní boj, žáci -130 cm
2.Tomáš Holub, sportovní boj, žáci -140 cm
2.David Dvořák, technické sestavy, st. žáci 2. kup +
2.František Halabrín, technické sestavy, st. žáci 2. kup +
2.Micheala Petrová, technické sestavy ml.žákyně 8.-7. kup
2.František Halabrín, sportovní boj, žáci -170 cm
2.Sandra Kubálková, technické sestavy, žákyně 2.-1. Kup
3.Lukáš Sluka, technické sestavy,st. žáci 2. kup +
3.Tomáš Dvořák, technické sestavy,st. žáci 2. kup +
2.Tomáš Holub, technické sestavy, ml. žáci 2.-1. kup
3.Václav Schober, technické sestavy st.žáci, 6.-5. kup
3.Matěj Císař, technické sestavy ml.žáci, 6.-5. kup
3.Jakub Císař, technické sestavy ml.žáci, 6.-5. kup
3.Bonifác Bartizal, technické sestavy,ml. žáci 6.-5. kup
3.Ota Petr, technické sestavy, st. žáci, 8.-7. kup
3.Veronika Němečková, technické sestavy, ml.žákyně 8.-7. kup
3.Stela Kocourková, technické sestavy, ml.žákyně 8.-7. kup
3.Lukáš Mráz, technické sestavy,st. žáci 10.-9. Kup 

4.10. – 5.10.2017 Mistrovství ČR - Nymburk

1.Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A - 63 kg
1.Dominik Sluka, speciální přerážecí techniky, junioři A
1.tým (Dominik Sluka, Jaroslav Bartizal, Robert Ondráček, František Jeřábek), sebeobrana 1+3
2.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři II. DAN
2.Robert Ondráček, sportovní boj, senioři A - 71 kg
2.Sandra Kubálková, technické sestavy, st. žákyně 2.-1. kup
3.František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ DAN
3.Hana Císařová, technické sestavy, seniorky III. DAN
3.František Halabrín st., technické sestavy, veteráni 2.-1. kup

25.11.2017 Pohár Českého svazu TKD ITF, Nymburk

1.Dominik Sluka, sportovní boj, junioři A - 63 kg
3.František Jeřábek, technické sestavy, senioři III.+ DAN
3.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
3.František Jeřábek, sportovní boj, senioři A - 85 kg

2.12.2017 Čertovský pohár - Praha

1.Dominik Sluka, sportovní boj, junioři - 63 kg
1.Dominik Sluka, technické sestavy, junioři I.+ DAN
2.Robert Ondráček, sportovní boj, senioři - 78 kg
2.Matěj Císař, sportovní boj, žáci -50 kg

Top Ten liga 2017

3.Dominik Sluka - junioři

Nejúspěšnější sportovci okresu Český Krumlov za rok 2017

mezi deseti sportovci byl také Dominik Sluka


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 

1997199619951994,1993, 19921991



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT