Úspěchy v roce 2012

úspěch Milana Prokeše plně vystihují slova Radka Sluky "Žolík začal svoji zlatou sklizeň"



26.5. až 27.5.2012, 1. kolo STM Nymburk

1. tým chlapci (Dominik Sluka), speciální techniky
2. tým dívky (Zuzana Španingerová), silové přerážení
3. Dominik Sluka, sportovní boj, žáci do 38 kg
3. Zuzana Španingerová, technické sestavy, juniorky I. DAN+

14.5. až 20.5.2012, Mistrovství Evropy - Sofie, Bulharsko

1. Milan Prokeš st., technické sestavy, veteráni V.DAN
1. Milan Prokeš st., sportovní boj, veteráni
1. Milan Prokeš st., silové přerážení, veteráni

20.8. až 26.8.2012, Mistrovství světa - Talin, Estonsko

1. Milan Prokeš st., technické sestavy, veterán gold V. Dan
1. Milan Prokeš st., sportovní boj, veterán gold do 80 kg
+ nejúspěšnějším veteránem gold mistrovství světa 2012

13.10. 2012 - STM Brno

2. Dominik Sluka, speciální techniky, žáci
2. tým dívky (Zuzana Španingerová), speciální techniky
2. tým dívky (Zuzana Španingerová), silové přerážení
3. Dominik Sluka, technické sestavy, žáci I. DAN+
3. Dominik Sluka, sportovní boj, žáci - 38 kg
3. Jan Hůda, technické sestavy, žáci 2.-1. kup
3. Zuzana Španingerová, technické sestavy, juniorky I.DAN+
3. tým chlapci (Dominik Sluka, Jan Hůda), technické sestavy
3. tým chlapci (Dominik Sluka, Jan Hůda), sportovní boj
3. tým chlapci (Dominik Sluka, Jan Hůda), silové přerážení

10.-11.11.2012 - Mistrovství ČR - Nymburk

1. Radek Sluka, silové přerážení, veteráni
1. Radek Sluka, sportovní boj, veteráni +80 kg
2. Radek Sluka, technické sestavy, veteráni I. DAN
2. Vojtěch Foitl, sportovní boj, žáci - 32 kg
3. Dominik Sluka, technické sestavy, žáci I. DAN +
3. Jan Hůda, technické sestavy, žáci I. DAN +
3. Robert Ondráček, sportovní boj, junioři A - 69 kg
3. Denisa Foitlová, technické sestavy, juniorky 4.-3. kup
3. Zuzana Španingerová, technické sestavy, juniorky I.DAN +
3. tým juniorky (Zuzana Španingerová, Petra Rouhová, Denisa Foitlová, Kristýna Vodňanská), speciální techniky

1.12.2012 Třeboň Open

2. Pavel Mrzena, sportovní boj, senioři +78 kg
2. Vojtěch Foitl, sportovní boj, žáci - 32 kg
3. Dominik Sluka, sportovní boj, žáci - 38 kg
3. Pavel Krnínský, sportovní boj, žáci - 44 kg
3. Denisa Foitlová, sportovní boj, juniorky - 46 kg
3. Petra Rouhová, sportovní boj, juniorky + 58 kg
3. Robert Ondráček, silové přerážení, junioři A
3. Marek Neubauer, technické sestavy, žáci 8.-7. kup
3. Anna Ondřichová, technické sestavy, žáckyně 8.-7. kup

 


Pokochejte se i ostatními medailovými úspěchy velešínských taekwonďáků

2015, 2014, 2013, 2012201120102009200820072006200520042003200220012000, 1997199619951994,1993, 19921991

 



ITF
Svay TKD
EU
Silva Nortica
Intereg
MŠMT