Galerie 2009Celorepublikový seminář s panem mistrem Hwangem

19.12.2009 Byla poslední možnost setkat se s panem mistrem Hwangem na celorepublikovém semináři v Nymburce. My jsme u toho byli Milan, Aleš, Hanka, Miki, Honza, Pavel, Jakub a Petr.

Více

První trenérský seminář ve Velešíně

11.12.2009 Z tělocvičny sice fotečky nemáme, ale takový seminář se neobejde bez kvalitního oběda :-)

Více

Danové zkoušky ve Frýdku-Místku

06.12.2009 Zuzka, Petra, Tomáš, Pavel a Jirka si dali dostaveníčko před zkouškovou komisí a snažili se prodat vše co se naučili a úspěšně tak reprezentovali naši školu.

Více

Seminář s mistrem

21.10.2009 jedno z mnoha příjemných pocvičení si s naším panem mistrem Hwang Ho-yongem VIII. Dan

Více

Říjnové soustředění na Svatém Kámeni

14.10.-18.10.2009 Sníh, vítr, déšť tak vypadalo opravdové a dlouho slibované korejské počasí. Fotky jsou z jídelny kde bylo teplo, milo a příjemno...

Více

První cyklovýlet

Skvělá akce, v kronice bude jistě šťavnatý popis tak se těšte :- )

Více

Ukázka v Homolích

29.08.2009 další ukázka, přesto tato byla první, alespoň pro "Homoláky" snad se jim naše prezentace korejského bojového umění líbila

Více

Camp a zkoušky na Dan

Letošní Camp s panem mistrem Hwang Ho-yongem ve Sklárně u Žihle měl hned 4 zástupce. Milana Prokeše letos podpořili Aleš a Hanka Císařovi a Miki Prokeš. Ten při této příležitosti úspěšně složil zkoušky na II. Dan.

Více

Milan Prokeš jun. a Tomáš Kysela v Chorvatsku

29.6.-9.7.2009 Miki Prokeš a Tom Kysela pořídili tyto snímky pro účely propagace Velešínského Taekwon-Do na chorvatských pláží. Fotky vznikali v pravé poledne s mohutnou podporou místního plážového publika. "Hvala tekwon-du"

Více

Druhá Slavnost meče a první stezky s rysem Tajky

V sobotu 20.06.2009 proběhla druhá Slavnost meče a při této příležitosti první předání ocenění v novém programu pro děti "Po stezkách s rysem Tajky".

VíceITF
Svay TKD
EU
Intereg
MŠMT
NSA